Uyuşturucu Bağımlılığı Tedavisinde Etkili Bitkisel Gıda Takviyeleri

HAKKIMIZDA

2016 Yılından beri İyovi Agency olarak teknolojik girişimleri takip ediyor ve uluslararası başarı elde etmiş ürünlerin Türkiye'de sizlerle buluşturulmasını sağlıyoruz.

Kuruluşumuz internet üzerinden alışveriş taleplerine yönelik geliştirdiğimiz stratejik çözümler ve bünyemize kazandırdığımız sistemler ile e-ticaret alanında hizmet vermek için geliştirilmiştir. Firmamız, satış politikası olarak kaliteden ödün vermeden %100 orijinal ürünleri uygun fiyatlarda en kısa sürede sorunsuz bir şekilde müşterilerine sunmayı benimsemiştir. Müşteri hizmetlerinde çalışan uzman arkadaşlarımız gerek ürünler, gerekse kargo süreçleri ile alakalı bilgi vermek üzere size bir telefon kadar yakındır. Bu şekilde satış sonrası desteğimiz ile de müşterilerimize yardımcı olmak adına hizmet vermekteyiz.

Yapılan her olumlu alışverişin ve müşterilerimizin satış sonrası memnuniyeti işleri doğru yaptığımızın işaretçisi olarak bizlere de destek vermektedir.

Müşterilerimize en kaliteli ve en performanslı ürünleri ulaştırabilmek ve sizlerin nezdinde itibarımızı koruyabilmek için gece, gündüz çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

MENÜ

SOSYAL MEDYA

info@uyusturucutedavisi.com 0555 158 17 07